Home

Marea amăgire intrare implica tenis turneul de la wimbledon șapte și jumătate cazan Suvenir

Eurosport transmite turneul de la Wimbledon 2022 - Paginademedia.ro

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal  făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro

Organizatorii de la Wimbledon au publicat lista capilor de serie! Pe ce loc  se află Simona Halep și Sorana Cîrstea
Organizatorii de la Wimbledon au publicat lista capilor de serie! Pe ce loc se află Simona Halep și Sorana Cîrstea

Cât a câștigat Simona Halep după calificarea în semifinale la Wimbledon

Turneul de Tenis Wimbledon - Portal Turism

Jucătoarea de tenis Elena Rbakina a câștigat turneul de la Wimbledon

Finala Wimbledon 2022: Elena Rybakina - Ons Jabeur 3-6, 6-2, 6-2.  Jucătoarea care a învins-o pe Simona Halep a câștigat turneul | Sport.ro
Finala Wimbledon 2022: Elena Rybakina - Ons Jabeur 3-6, 6-2, 6-2. Jucătoarea care a învins-o pe Simona Halep a câștigat turneul | Sport.ro

Simona Halep, epuizată după parcursul la Wimbledon. “Parcă am 100 de  kilograme pe mine” Cum vede finala
Simona Halep, epuizată după parcursul la Wimbledon. “Parcă am 100 de kilograme pe mine” Cum vede finala

Organizatorii de la Wimbledon renunţă la codul vestimentar strict.  Jucătoarele de tenis vor putea purta lenjerie intimă de culoare închisă
Organizatorii de la Wimbledon renunţă la codul vestimentar strict. Jucătoarele de tenis vor putea purta lenjerie intimă de culoare închisă

Wimbledon - Tenis știri și rezultate - Eurosport

UPDATE Novak Djokovic, campion pentru a patra oară consecutiv la Wimbledon/  3-1 la seturi, împotriva lui Nick Kyrgios
UPDATE Novak Djokovic, campion pentru a patra oară consecutiv la Wimbledon/ 3-1 la seturi, împotriva lui Nick Kyrgios

ATP pregătește o măsură dură pentru turneul de la Wimbledon, după  interzicerea rușilor și bielorușilor
ATP pregătește o măsură dură pentru turneul de la Wimbledon, după interzicerea rușilor și bielorușilor

Cum a apărut ideea campionatului de tenis de la Wimbledon

Turneul de tenis de la Wimbledon - Wikipedia

Alexia Tatu, campioană la Wimbledon U14 » A învins-o în finală pe Andreea  Diana Soare
Alexia Tatu, campioană la Wimbledon U14 » A învins-o în finală pe Andreea Diana Soare

Decizie revoluţionară în tenisul masculin. ATP a eliminat punctele de  clasament la Wimbledon 2022
Decizie revoluţionară în tenisul masculin. ATP a eliminat punctele de clasament la Wimbledon 2022

Economica.net - Update: Reacția organizatorilor turneului. ATP și WTA nu  vor acorda puncte turneului de tenis de la Wimbledon din cauza excluderii  sportivilor ruși și belaruși - Economica.net
Economica.net - Update: Reacția organizatorilor turneului. ATP și WTA nu vor acorda puncte turneului de tenis de la Wimbledon din cauza excluderii sportivilor ruși și belaruși - Economica.net

Anunțul specialiștilor despre Simona Halep înainte de Wimbledon

Turneul de tenis de la Wimbledon 2021 - Wikipedia

Turneul de la Wimbledon va primi o asigurare de 100 de milioane de lire

Zi nefastă pentru românce în calificările de la Wimbledon. Doar Monica  Niculescu a trecut în turul al doilea | Digi24
Zi nefastă pentru românce în calificările de la Wimbledon. Doar Monica Niculescu a trecut în turul al doilea | Digi24

Wimbledon a anunțat premii record pentru turneul care va debuta pe 27 iunie  - Eurosport
Wimbledon a anunțat premii record pentru turneul care va debuta pe 27 iunie - Eurosport

Cu cine joacă Simona Halep în turul 2 de la Wimbledon 2022. Adversara şi-a  anunţat retragerea din tenis după turneul londonez - Fanatik.ro
Cu cine joacă Simona Halep în turul 2 de la Wimbledon 2022. Adversara şi-a anunţat retragerea din tenis după turneul londonez - Fanatik.ro

Turneul de tenis de la Wimbledon (Londra) cu 251 euro - Calatorul Multumit

O rusoaică şi-a schimbat cetăţenia pentru a putea participa la turneul de  tenis de la Wimbledon | Digi24
O rusoaică şi-a schimbat cetăţenia pentru a putea participa la turneul de tenis de la Wimbledon | Digi24

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Wimbledon | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează lumea.

Wimbledon-ul ar putea fi dat în judecată după excluderea jucătorilor ruși  și belaruși
Wimbledon-ul ar putea fi dat în judecată după excluderea jucătorilor ruși și belaruși

Wimbledon 2022. Când începe, cine sunt favoriții, tragere la sorți,  calendar - IMPACT.ro
Wimbledon 2022. Când începe, cine sunt favoriții, tragere la sorți, calendar - IMPACT.ro