Home

sâmbătă Îngrijire schimbător tenis roland garros sferuri puncte promeste a provoca intestine ru

Două românce, în sferturi la Roland Garros

Simona Halep, în optimi la Roland Garros, după a opta victorie în fața  Lesiei Tsurenko | Digi24
Simona Halep, în optimi la Roland Garros, după a opta victorie în fața Lesiei Tsurenko | Digi24

Favoriții Rafael Nadal, calificare la pas în sferturile Roland Garros!  "Matadorul" l-a învins lejer pe Sinner - Eurosport
Favoriții Rafael Nadal, calificare la pas în sferturile Roland Garros! "Matadorul" l-a învins lejer pe Sinner - Eurosport

Roland Garros 2022 semifinale. Rafael Nadal - Casper Ruud, marea finală a  turneului. Zi cu probleme la Paris: Zverev s-a accidentat grav şi incident  în timpul meciului 2. Video - Fanatik.ro
Roland Garros 2022 semifinale. Rafael Nadal - Casper Ruud, marea finală a turneului. Zi cu probleme la Paris: Zverev s-a accidentat grav şi incident în timpul meciului 2. Video - Fanatik.ro

Novak Djokovic - Rafael Nadal 2-6, 6-4, 2-6, 6-7(4), în sferturi la Roland  Garros! Duel EPIC între cei oi coloși
Novak Djokovic - Rafael Nadal 2-6, 6-4, 2-6, 6-7(4), în sferturi la Roland Garros! Duel EPIC între cei oi coloși

SIMONA HALEP - ANGELIQUE KERBER // Totul despre superduelul de azi din " sferturile" Roland Garros: puncte forte, puncte slabe + schimbarea făcută  de Kerber cu ajutorul lui Fissette
SIMONA HALEP - ANGELIQUE KERBER // Totul despre superduelul de azi din " sferturile" Roland Garros: puncte forte, puncte slabe + schimbarea făcută de Kerber cu ajutorul lui Fissette

Roland Garros 2019. Surprize uriașe: Naomi Osaka și Serena Williams,  eliminate | Digi24
Roland Garros 2019. Surprize uriașe: Naomi Osaka și Serena Williams, eliminate | Digi24

Carlos Alcaraz s-a calificat pentru prima dată... | News.ro

Tecău continuă aventura la Roland Garros! Va juca în sferturi

Meci dramatic! Perechea Bara - Buzărnescu a fost învinsă în sferturi la Roland  Garros
Meci dramatic! Perechea Bara - Buzărnescu a fost învinsă în sferturi la Roland Garros

Irina Begu își continuă parcursul excelent la Roland Garros! E în sferturi  la dublu
Irina Begu își continuă parcursul excelent la Roland Garros! E în sferturi la dublu

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Roland Garros: Novak Djokovic vs Rafael Nadal, posibil duel în sferturile  de finală - HotNews.ro
Roland Garros: Novak Djokovic vs Rafael Nadal, posibil duel în sferturile de finală - HotNews.ro

Simona Halep se oprește în sferturi la Madrid! Românca, învinsă clar de Ons  Jabeur la Caja Magica - Eurosport
Simona Halep se oprește în sferturi la Madrid! Românca, învinsă clar de Ons Jabeur la Caja Magica - Eurosport

Top 3 meciuri de urmărit în prima săptămână la Roland Garros pe tabloul  feminin și pe cel masculin - Eurosport
Top 3 meciuri de urmărit în prima săptămână la Roland Garros pe tabloul feminin și pe cel masculin - Eurosport

Simona Halep s-a calificat fără emoţii în sferturi la Roland Garros |  Telegraph.md - Știri din Moldova
Simona Halep s-a calificat fără emoţii în sferturi la Roland Garros | Telegraph.md - Știri din Moldova

French Open 2022: informații, premii și favoriți - Eurosport

Roland Garros 2020: Petra Kvitova s-a calificat în "sferturi" și revine în  Top 10 mondial - Eurosport
Roland Garros 2020: Petra Kvitova s-a calificat în "sferturi" și revine în Top 10 mondial - Eurosport

Surpriză uriașă în sferturile de finală ale turneului de Mare Șlem, Roland  Garros. Elina Svitolina a pierdut în fața Nadiei Podoroska | PUBLIKA .MD -  AICI SUNT ȘTIRILE
Surpriză uriașă în sferturile de finală ale turneului de Mare Șlem, Roland Garros. Elina Svitolina a pierdut în fața Nadiei Podoroska | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Simona Halep nu va termina anul 2022 în top 10 WTA! Câte puncte va pierde  până la finalul sezonului - Eurosport
Simona Halep nu va termina anul 2022 în top 10 WTA! Câte puncte va pierde până la finalul sezonului - Eurosport

Roland Garros, tragerea la sorți | 6 ROMÂNCE pe tabloul principal, după  calificarea Anei
Roland Garros, tragerea la sorți | 6 ROMÂNCE pe tabloul principal, după calificarea Anei

Iga Swiatek, în sferturi la Roland Garros - Lidera mondială, dezlănțuită  după ce a pierdut primul set cu Qinwen Zheng - HotNews.ro
Iga Swiatek, în sferturi la Roland Garros - Lidera mondială, dezlănțuită după ce a pierdut primul set cu Qinwen Zheng - HotNews.ro

Calificare superbă pentru Irina Begu în sferturile de la Roland Garros, în  proba de dublu feminin - spotmedia.ro
Calificare superbă pentru Irina Begu în sferturile de la Roland Garros, în proba de dublu feminin - spotmedia.ro

Joacă prima dată în semifinale la Roland Garros

Live Blog Roland Garros sferturi de finală. Program, rezultate, informaţii  de ultimă oră. Tsitsipas - Medvedev e meciul vedetă
Live Blog Roland Garros sferturi de finală. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Tsitsipas - Medvedev e meciul vedetă

Tenis: Gabriela Ruse şi Marta Kostiuk s-au oprit în sferturile probei  feminine de dublu la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Gabriela Ruse şi Marta Kostiuk s-au oprit în sferturile probei feminine de dublu la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.

Coco Gauff, în sferturi la Roland Garros după o victorie categorică - Lista  jucătoarelor calificate duminică - HotNews.ro
Coco Gauff, în sferturi la Roland Garros după o victorie categorică - Lista jucătoarelor calificate duminică - HotNews.ro

Halep a învins-o pe Begu şi merge în turul al treilea la Roland Garros. O  va întâlni pe cea care a eliminat-o anul trecut la Paris | Digi24
Halep a învins-o pe Begu şi merge în turul al treilea la Roland Garros. O va întâlni pe cea care a eliminat-o anul trecut la Paris | Digi24