Home

Berri Instruire precis steaua cfr scor iritabilitate ~ partea miel

Cât ghinion! CFR Cluj, aproape de deschiderea scorului. Minge respinsă, cu  mâna, de pe linia porţii
Cât ghinion! CFR Cluj, aproape de deschiderea scorului. Minge respinsă, cu mâna, de pe linia porţii

LIVESCORE: Steaua FCSB - CFR CLUJ, rezultat FINAL | DCNews

Mai greu cu Gazul, decât cu Steaua. CFR a remizat cu echipa lui Pustai, scor  1-
Mai greu cu Gazul, decât cu Steaua. CFR a remizat cu echipa lui Pustai, scor 1-

VIDEO | Degringolada din careul CFR-ului! Steaua Roșie a deschis scorul  profitând de lipsa de reacție a ardelenilor | Sport.ro
VIDEO | Degringolada din careul CFR-ului! Steaua Roșie a deschis scorul profitând de lipsa de reacție a ardelenilor | Sport.ro

FCSB - CFR Cluj 3-3 | Spectacol total în primul derby al sezonului! Gazdele  au egalat ]n prelungiri - Eurosport
FCSB - CFR Cluj 3-3 | Spectacol total în primul derby al sezonului! Gazdele au egalat ]n prelungiri - Eurosport

CFR Cluj - Steaua Roșie Belgrad 1-2. Un nou meci de coșmar pentru campioana  României, iar lui Șumudică i s-a cerut demisia. Ardelenii merg în  Conference League
CFR Cluj - Steaua Roșie Belgrad 1-2. Un nou meci de coșmar pentru campioana României, iar lui Șumudică i s-a cerut demisia. Ardelenii merg în Conference League

CFR Cluj pierde la scor de neprezentare cu Sivasspor! Totul se decide în  ultima etapă din grupă - Eurosport
CFR Cluj pierde la scor de neprezentare cu Sivasspor! Totul se decide în ultima etapă din grupă - Eurosport

REZUMAT | CFR Cluj - FCSB 0-1. Gol marca Octavian Popescu - YouTube

Conference League LIVE BLOG | FCSB a fost surclasată la Silkeborg! CFR  Cluj, victorie mare la Praga - Eurosport
Conference League LIVE BLOG | FCSB a fost surclasată la Silkeborg! CFR Cluj, victorie mare la Praga - Eurosport

CFR Cluj - Steaua Roșie 1-2 | Campioana României ratează Europa League și  așteaptă tragerea la sorți pentru Conference League
CFR Cluj - Steaua Roșie 1-2 | Campioana României ratează Europa League și așteaptă tragerea la sorți pentru Conference League

CFR Cluj a remizat cu Universitatea Craiova, scor... | News.ro

VIDEO | FCSB - CFR 0-1. CFR câştigă derby-ul, cu scorul preferat al lui Dan  Petrescu
VIDEO | FCSB - CFR 0-1. CFR câştigă derby-ul, cu scorul preferat al lui Dan Petrescu

CFR Cluj învinge FCSB pe Arena Națională, scor 2-0, rezultat ce a  determinat îndepărtarea lui Nicolae Dică
CFR Cluj învinge FCSB pe Arena Națională, scor 2-0, rezultat ce a determinat îndepărtarea lui Nicolae Dică

Ballkani - CFR Cluj 1-1, în prima etapă din Conference League

LIVETEXT: CFR CLUJ - STEAUA FCSB, rezultat LIVE. Finala campionatului |  DCNews
LIVETEXT: CFR CLUJ - STEAUA FCSB, rezultat LIVE. Finala campionatului | DCNews

Video | Eliminare în minutul 3 al meciului Farul - CFR Cluj! Intrarea  grosolană n-a scăpat nesancționată
Video | Eliminare în minutul 3 al meciului Farul - CFR Cluj! Intrarea grosolană n-a scăpat nesancționată

Steaua si CFR Cluj au remizat, scor 2-2, in etapa a XVII-a a Ligii I -  Stirileprotv.ro
Steaua si CFR Cluj au remizat, scor 2-2, in etapa a XVII-a a Ligii I - Stirileprotv.ro

CFR Cluj după bătaia care a urmat meciului cu Steaua Roşie: Incidentul face  obiectul unei anchete interne | adevarul.ro
CFR Cluj după bătaia care a urmat meciului cu Steaua Roşie: Incidentul face obiectul unei anchete interne | adevarul.ro

Liga 1: Thriller FCSB vs CFR 0-0! La o bară de 3 puncte! | FCSTEAUA.RO

Dinamo - FCSB 0-3 | Seară „Răuță” pentru Dinamo! Victorie importantă pentru  roș-albaștri, care se apropie de CFR Cluj | Sport.ro
Dinamo - FCSB 0-3 | Seară „Răuță” pentru Dinamo! Victorie importantă pentru roș-albaștri, care se apropie de CFR Cluj | Sport.ro

CFR CLUJ - FCSB 1-1: a cincea remiză consecutivă în derby-ul Ligii 1.  CLASAMENT
CFR CLUJ - FCSB 1-1: a cincea remiză consecutivă în derby-ul Ligii 1. CLASAMENT

CFR Cluj are de ce să se teamă dacă deschide scorul cu Steaua Roșie! Ce au  reușit sârbii împotriva liderului din campionat
CFR Cluj are de ce să se teamă dacă deschide scorul cu Steaua Roșie! Ce au reușit sârbii împotriva liderului din campionat

CFR Cluj – FC Steaua 1-1! Roș-albaștrii ratează ocazii monumentale! Alibec,  înger și demon | FCSTEAUA.RO
CFR Cluj – FC Steaua 1-1! Roș-albaștrii ratează ocazii monumentale! Alibec, înger și demon | FCSTEAUA.RO

Etapa 6 play-off. CFR -Steaua, scor 0-0 (video) | Ziua Veche

CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi  fără antrenor!
CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi fără antrenor!