Proces Caius rezervă nationala romaniei la tenis de masa ieri 8.09.2019 Aceasta Menda City Comenzi rapide

Ziua de Cluj | Federația de Tenis de Masă a anunțat loturile României  pentru Europeanul de la Cluj. Cum vor arăta cele două selecționate
Ziua de Cluj | Federația de Tenis de Masă a anunțat loturile României pentru Europeanul de la Cluj. Cum vor arăta cele două selecționate

Echipa feminină de tenis de masă a României s-a calificat la Jocurile  Olimpice : Europa FM
Echipa feminină de tenis de masă a României s-a calificat la Jocurile Olimpice : Europa FM

Tenis de masa - stiri, meciuri, campionate si rezultate tenis de masa -  Digi Sport
Tenis de masa - stiri, meciuri, campionate si rezultate tenis de masa - Digi Sport

VIDEO-FOTO] Un timișorean a câștigat ”Cupa Banatului Montan” la tenis de  masă, categoria Elite | Radio România Reșița
VIDEO-FOTO] Un timișorean a câștigat ”Cupa Banatului Montan” la tenis de masă, categoria Elite | Radio România Reșița

Echipa feminină a României a pierdut finala Campionatului European de tenis  de masă - Eurosport
Echipa feminină a României a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă - Eurosport

Tenis de masă | Echipa feminină a României, învinsă în finala Campionatului  European | Digi24
Tenis de masă | Echipa feminină a României, învinsă în finala Campionatului European | Digi24

Președintele Federației Române de Tenis de Masă, Cristinel Romanescu, are  mari speranțe în probele de dublu mixt și echipe feminine. | Agenția de  presă Rador
Președintele Federației Române de Tenis de Masă, Cristinel Romanescu, are mari speranțe în probele de dublu mixt și echipe feminine. | Agenția de presă Rador

VIDEO-FOTO-AUDIO] Tenisul de masă din Reșița a revenit pe harta națională |  Radio România Reșița
VIDEO-FOTO-AUDIO] Tenisul de masă din Reșița a revenit pe harta națională | Radio România Reșița

Victorie superbă pentru România la Mondialul de tenis de masă. Naționala  masculină a învins o favorită
Victorie superbă pentru România la Mondialul de tenis de masă. Naționala masculină a învins o favorită

Vis strivit pentru tricolore. Echipa de tenis de masă a României, eliminată  de Hong Kong, în sferturile JO 2020 | Sport.ro
Vis strivit pentru tricolore. Echipa de tenis de masă a României, eliminată de Hong Kong, în sferturile JO 2020 | Sport.ro

VIDEO Echipa feminină a României, campioană europeană la tenis de masă  pentru a cincea oară (3-0 vs Portugalia) - HotNews.ro
VIDEO Echipa feminină a României, campioană europeană la tenis de masă pentru a cincea oară (3-0 vs Portugalia) - HotNews.ro

Echipa feminină de tenis de masă a României s-a calificat în semifinale

România, campioană europeană la tenis de masă! “Tricolorele” au spulberat  Portugalia în finală - Eurosport
România, campioană europeană la tenis de masă! “Tricolorele” au spulberat Portugalia în finală - Eurosport

România a devenit din nou campioană europeană la tenis de masă | Digi24

Cupa Romaniei la tenis de masa Marchis - Olteanu - YouTube

JOCURILE OLIMPICE: Echipa feminină de tenis de masă a României s-a  calificat în sferturile de finală - 01.08.2021 | BURSA.RO
JOCURILE OLIMPICE: Echipa feminină de tenis de masă a României s-a calificat în sferturile de finală - 01.08.2021 | BURSA.RO

Echipa Masculină A României, Ca şi Calificată La Campionatele Europene De  Tenis De Masă 2019 | Libertatea
Echipa Masculină A României, Ca şi Calificată La Campionatele Europene De Tenis De Masă 2019 | Libertatea