Home

Detector compensa Africa scor fcsb cfr schelet Tragic A critica

Video | FCSB - CFR 1-1. Roş-albaştrii, salvaţi de un gol din penalty.  Clujenii rămân pe locul 1
Video | FCSB - CFR 1-1. Roş-albaştrii, salvaţi de un gol din penalty. Clujenii rămân pe locul 1

FCSB - CFR Cluj 1-1. Andrei Burcă, eroul ardelenilor: "Era important să nu  pierdem, pentru moral!" - Eurosport
FCSB - CFR Cluj 1-1. Andrei Burcă, eroul ardelenilor: "Era important să nu pierdem, pentru moral!" - Eurosport

FCSB - CFR Cluj: analiză pe fiecare post. Rezultatul final

FCSB - CFR CLUJ 0-1. Dan Petrescu, lecţie pentru Gigi Becali pe Arena  Naţională: "Ce răbdare să mai am? Dar ce pot să fac?"
FCSB - CFR CLUJ 0-1. Dan Petrescu, lecţie pentru Gigi Becali pe Arena Naţională: "Ce răbdare să mai am? Dar ce pot să fac?"

CFR Cluj - FCSB 0-1. Octavian Popescu relansează lupta pentru titlu! Cum  arată clasamentul din play-off - Playsport
CFR Cluj - FCSB 0-1. Octavian Popescu relansează lupta pentru titlu! Cum arată clasamentul din play-off - Playsport

LIVE TEXT FCSB - CFR Cluj, ora 20:00. Derby pentru titlu în final de an

Experimentați în gafe! Andrei Vlad a comis-o din nou și FCSB a pierdut în  fața
Experimentați în gafe! Andrei Vlad a comis-o din nou și FCSB a pierdut în fața

FCSB - CFR 3-1. Octavian Popescu, avertisment pentru campioană

FCSB - CFR Cluj 0-2 » Ardelenii se impun pe „Arena Națională” prin golurile  lui Susic și Itu
FCSB - CFR Cluj 0-2 » Ardelenii se impun pe „Arena Națională” prin golurile lui Susic și Itu

Ultima Fază - Dă un scor la FCSB - CFR Cluj! 📸 Hepta | Facebook

CFR Cluj - FCSB Rezultat pentru fotoliul de lider. Derby fără strălucire |  DCNews
CFR Cluj - FCSB Rezultat pentru fotoliul de lider. Derby fără strălucire | DCNews

REZUMAT | FCSB - CFR Cluj 0-1. Victorie mică, rezultat mare pentru  campioană - YouTube
REZUMAT | FCSB - CFR Cluj 0-1. Victorie mică, rezultat mare pentru campioană - YouTube

CFR Cluj, victorie cu Slavia Praga, în grupele Conference League. FCSB a  pierdut la scor cu Silkeborg - Cronica Sportivă - argeşSPORT
CFR Cluj, victorie cu Slavia Praga, în grupele Conference League. FCSB a pierdut la scor cu Silkeborg - Cronica Sportivă - argeşSPORT

Rezumat: FCSB - CFR 0-2 (liga 1, et 21, ed 2018-2019) - YouTube

Fotbal - Liga I: CFR Cluj - FCSB 2-0 | AGERPRES • Actualizează lumea.

FCSB - CFR Cluj, derby fără miză în ultima etapă a campionatului. Care a  fost scorul final
FCSB - CFR Cluj, derby fără miză în ultima etapă a campionatului. Care a fost scorul final

FCSB - FC Viitorul, scor 2-0, în play-off-ul Ligii I. Bucureştenii se  menţin la şapte puncte în spatele liderului CFR Cluj - Stiri pe surse -  Cele mai noi stiri
FCSB - FC Viitorul, scor 2-0, în play-off-ul Ligii I. Bucureştenii se menţin la şapte puncte în spatele liderului CFR Cluj - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

FCSB - CFR Cluj 3-1. Vicecampioana încheie sezonul cu un rezultat pozitiv |  Sport.ro
FCSB - CFR Cluj 3-1. Vicecampioana încheie sezonul cu un rezultat pozitiv | Sport.ro

Nebunie în derby: FCSB - CFR Cluj, rezultat stabilit în ultimul minut de  prelungiri » stiripescurt.ro
Nebunie în derby: FCSB - CFR Cluj, rezultat stabilit în ultimul minut de prelungiri » stiripescurt.ro

CFR Cluj a învins-o pe FCSB în derby-ul campionatului. Cum s-a desfășurat  partida de pe Arena Națională
CFR Cluj a învins-o pe FCSB în derby-ul campionatului. Cum s-a desfășurat partida de pe Arena Națională

FCSB - CFR Cluj, REZULTAT FINAL. Roş-albaştrii, puşi la pământ în două  minute | DCNews
FCSB - CFR Cluj, REZULTAT FINAL. Roş-albaştrii, puşi la pământ în două minute | DCNews

CFR Cluj învinge FCSB pe Arena Națională, scor 2-0, rezultat ce a  determinat îndepărtarea lui Nicolae Dică
CFR Cluj învinge FCSB pe Arena Națională, scor 2-0, rezultat ce a determinat îndepărtarea lui Nicolae Dică

Pe tabelă trebuia afișat nu doar scorul, ci și nota 10!” Mihai Mironică,  despre derbiul FCSB - CFR Cluj | Sport.ro
Pe tabelă trebuia afișat nu doar scorul, ci și nota 10!” Mihai Mironică, despre derbiul FCSB - CFR Cluj | Sport.ro

CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi  fără antrenor!
CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi fără antrenor!

LIVESCORE: Steaua FCSB - CFR CLUJ, rezultat FINAL | DCNews

VIDEO | FCSB - CFR Cluj 3-1. Echipa lui Petrea câştigă un meci de palmares  si orgoliu! Şut a reuşit o dublă
VIDEO | FCSB - CFR Cluj 3-1. Echipa lui Petrea câştigă un meci de palmares si orgoliu! Şut a reuşit o dublă

FCSB - CFR Cluj 3-0 » Roș-albaștrii, victorie categorică pe Arena  Națională! Cronică: „Neuberții”
FCSB - CFR Cluj 3-0 » Roș-albaștrii, victorie categorică pe Arena Națională! Cronică: „Neuberții”

CFR Cluj a remizat în deplasare, scor 3-3 împotriva lui FCSB în campionatul  intern
CFR Cluj a remizat în deplasare, scor 3-3 împotriva lui FCSB în campionatul intern

Cum a comentat Leo Strizu primul eșec al celor de la FCSB de la venirea sa  pe banca tehnică
Cum a comentat Leo Strizu primul eșec al celor de la FCSB de la venirea sa pe banca tehnică

Superliga: CFR Cluj a câştigat confruntarea din... | News.ro

Liga I. FCSB a pierdut derby-ul cu CFR Cluj, scor 0-1. Gigi Becali tună și  fulgeră după eșecul de pe Arena Națională – Evenimentul Zilei
Liga I. FCSB a pierdut derby-ul cu CFR Cluj, scor 0-1. Gigi Becali tună și fulgeră după eșecul de pe Arena Națională – Evenimentul Zilei