Home

Ideal uite fermă scor fcsb azi mișcare Continent homosexual

CFR Cluj, victorie cu Slavia Praga, în grupele Conference League. FCSB a  pierdut la scor cu Silkeborg - Cronica Sportivă - argeşSPORT
CFR Cluj, victorie cu Slavia Praga, în grupele Conference League. FCSB a pierdut la scor cu Silkeborg - Cronica Sportivă - argeşSPORT

FCSB, prestație jenantă la Mioveni și poziție rușinoasă în clasament după 4  etape
FCSB, prestație jenantă la Mioveni și poziție rușinoasă în clasament după 4 etape

MASACRU la meciul jucat de Steaua! Scor incredibil in amicalul de azi!  Stelistii au batut-o cu 8-1 pe Metalul Buzau | Sport.ro
MASACRU la meciul jucat de Steaua! Scor incredibil in amicalul de azi! Stelistii au batut-o cu 8-1 pe Metalul Buzau | Sport.ro

Edi Iordănescu, antrenor CFR Cluj, după succesul cu FCSB: "E o victorie  mare, de moral. Nu m-a interesat latura estetică azi" -
Edi Iordănescu, antrenor CFR Cluj, după succesul cu FCSB: "E o victorie mare, de moral. Nu m-a interesat latura estetică azi" -

Ștefan Gadola, intervenție la GSP Live, imediat după FCSB - CFR 3-0

VIDEO | FCSB - FC Botoşani 3-1. Gheorghe, Stoica şi Tănase întorc scorul în  repriza a doua. Ocazii incredibile de gol pe final
VIDEO | FCSB - FC Botoşani 3-1. Gheorghe, Stoica şi Tănase întorc scorul în repriza a doua. Ocazii incredibile de gol pe final

FCSB, victorie la scor în primul amical al verii! Tănase, Vînă și Octavian  Popescu au marcat!
FCSB, victorie la scor în primul amical al verii! Tănase, Vînă și Octavian Popescu au marcat!

FCSB a fost umilită și la București cu 5-0, după ce Silkeborg a câștigat cu  același scor în Danemarca
FCSB a fost umilită și la București cu 5-0, după ce Silkeborg a câștigat cu același scor în Danemarca

FCSB a făcut scor cu FC Buzău, în amicalul de azi

Video&Foto | FCSB, victorie la scor cu FC Sfântul Gheorghe, în primul  amical al verii
Video&Foto | FCSB, victorie la scor cu FC Sfântul Gheorghe, în primul amical al verii

Caz incredibil la FCSB: conducerea susţine că un jucător s-a dat lovit  înainte de meciul cu Rapid - Eurosport
Caz incredibil la FCSB: conducerea susţine că un jucător s-a dat lovit înainte de meciul cu Rapid - Eurosport

Decizia de ultimă oră luată de conducerea FCSB, după înfrângerea  usturătoarea cu Silkeborg - Eurosport
Decizia de ultimă oră luată de conducerea FCSB, după înfrângerea usturătoarea cu Silkeborg - Eurosport

Dinamo - FCSB 0-3 | Seară „Răuță” pentru Dinamo! Victorie importantă pentru  roș-albaștri, care se apropie de CFR Cluj | Sport.ro
Dinamo - FCSB 0-3 | Seară „Răuță” pentru Dinamo! Victorie importantă pentru roș-albaștri, care se apropie de CFR Cluj | Sport.ro

Cea mai mare umilință din istoria FCSB-ului. O singură echipă românească a  suferit o rușine mai mare în Europa
Cea mai mare umilință din istoria FCSB-ului. O singură echipă românească a suferit o rușine mai mare în Europa

Dinamo - FCSB (fosta Steaua) SCOR 2 - 2 Live și streaming live VIDEO.  Teixeira egalează scorul
Dinamo - FCSB (fosta Steaua) SCOR 2 - 2 Live și streaming live VIDEO. Teixeira egalează scorul

FCSB - FC Argeș 4-0. Roș-albaștrii 4X4!

FCSB - FCU Craiova 1-1 | Vicecampioana României, fără victorie după trei  etape. Oltenii lui Croitoru, un nou rezultat important | Sport.ro
FCSB - FCU Craiova 1-1 | Vicecampioana României, fără victorie după trei etape. Oltenii lui Croitoru, un nou rezultat important | Sport.ro

FCSB, calificare fără probleme în play-off-ul Conference League! Echipa lui  Dică, victorie şi în returul cu Dunasjka Streda, scor 1-0
FCSB, calificare fără probleme în play-off-ul Conference League! Echipa lui Dică, victorie şi în returul cu Dunasjka Streda, scor 1-0

FCSB - FC Botoșani 3-1. Răsturnare de scor pe Arena Națională

FCSB - FC Botoșani 1-1 | Roș-albaștrii urcă din nou pe podium, după un meci  cu două cartonașe roșii! GALERIE FOTO
FCSB - FC Botoșani 1-1 | Roș-albaștrii urcă din nou pe podium, după un meci cu două cartonașe roșii! GALERIE FOTO

RAPID - FCSB 1-0. Victorie decisă de un autogol. Derby cu două eliminări şi  atmosferă de vis pe Arena Naţională
RAPID - FCSB 1-0. Victorie decisă de un autogol. Derby cu două eliminări şi atmosferă de vis pe Arena Naţională

FCSB - CFR Cluj 3-3 | Spectacol total în primul derby al sezonului! Gazdele  au egalat ]n prelungiri - Eurosport
FCSB - CFR Cluj 3-3 | Spectacol total în primul derby al sezonului! Gazdele au egalat ]n prelungiri - Eurosport

FCSB, zdrobită identic la revanşă de Silkeborg: 5-0

Astra - FCSB, rezultat final. Presiune imensă pe echipa lui Dică - LIVE  TEXT | DCNews
Astra - FCSB, rezultat final. Presiune imensă pe echipa lui Dică - LIVE TEXT | DCNews

FC Botoşani - FCSB, primul meci din noul sezon al Ligii I. REZULTAT FINAL |  DCNews
FC Botoşani - FCSB, primul meci din noul sezon al Ligii I. REZULTAT FINAL | DCNews

VIDEO ǀ Succes dramatic pentru FCSB! Dumiter a marcat în minutul 90+4 şi a  adus victoria cu FC Argeş, scor 3-2
VIDEO ǀ Succes dramatic pentru FCSB! Dumiter a marcat în minutul 90+4 şi a adus victoria cu FC Argeş, scor 3-2