Home

Monument Credință rea sărbători ora finalei de la cincinati 2017 tenis wta Da Recepţie glorie

Petra Kvitova - Caroline Garcia, în finala de la Cincinnati | DCNews

WTA Cincinnati: Garbine Muguruza, in finala dupa ce a invins-o pe Karolina  Pliskova - HotNews.ro
WTA Cincinnati: Garbine Muguruza, in finala dupa ce a invins-o pe Karolina Pliskova - HotNews.ro

Caroline Garcia și Petra Kvitova joacă finala de la Cincinnati

WTA Cincinnati: Victoria Azarenka a câștigat titlul, după ce Naomi Osaka  s-a retras din cauza unei accidentări - HotNews.ro
WTA Cincinnati: Victoria Azarenka a câștigat titlul, după ce Naomi Osaka s-a retras din cauza unei accidentări - HotNews.ro

Simona Halep e în turul 2 la Cincinnati! Românca, vizibil obosită, a trecut  la mare luptă de Potapova - Eurosport
Simona Halep e în turul 2 la Cincinnati! Românca, vizibil obosită, a trecut la mare luptă de Potapova - Eurosport

Simona nu depășește blocajul mental! Halep pierde fără drept de apel finala  de la Cincinnati, 1-
Simona nu depășește blocajul mental! Halep pierde fără drept de apel finala de la Cincinnati, 1-

Video | Simona Halep - Anastasia Potapova 6-4, 3-6, 6-3. Românca s-a  calificat în turul doi la WTA Cincinnati
Video | Simona Halep - Anastasia Potapova 6-4, 3-6, 6-3. Românca s-a calificat în turul doi la WTA Cincinnati

SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA // FOTO + VIDEO Simona Halep câștigă o  bătălie EROICĂ în fața Arynei Sabalenka și se califică în finală la  Cincinnati!
SIMONA HALEP - ARYNA SABALENKA // FOTO + VIDEO Simona Halep câștigă o bătălie EROICĂ în fața Arynei Sabalenka și se califică în finală la Cincinnati!

Surpriză la Cincinnati! Simona Halep și-a aflat posibila adversară din  finală
Surpriză la Cincinnati! Simona Halep și-a aflat posibila adversară din finală

Blockbuster" la Cincinnati. Simona Halep și marea întrebare pusă de  americani
Blockbuster" la Cincinnati. Simona Halep și marea întrebare pusă de americani

S-au stabilit semifinalistele de la Cincinnati

Ashleigh Barty a câștigat titlul Cincinnati și are un avans uluitor în  fruntea clasamentului WTA
Ashleigh Barty a câștigat titlul Cincinnati și are un avans uluitor în fruntea clasamentului WTA

Finalistă-surpriză la Cincinnati 2018 | Digi24

Finala de la Cincinnati a mers într-un singur sens! Cine a pus mâna pe  trofeu
Finala de la Cincinnati a mers într-un singur sens! Cine a pus mâna pe trofeu

Simona Halep a fost UMILITĂ în finala turneului de la Cincinnati și a ratat  încă o șansă de a trece pe primul loc mondial! | Spynews.ro
Simona Halep a fost UMILITĂ în finala turneului de la Cincinnati și a ratat încă o șansă de a trece pe primul loc mondial! | Spynews.ro

Simona Halep a pierdut finala de la Cincinnati si încă o ocazie de a deveni  No. 1 WTA
Simona Halep a pierdut finala de la Cincinnati si încă o ocazie de a deveni No. 1 WTA

Simona Halep s-a calificat în finală la Cincinnati | Digi24

Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea  titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport
Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport

WTA Cincinnati: Monica Niculescu si Su-Wei Hsieh au pierdut finala de dublu  a competitiei americane - HotNews.ro
WTA Cincinnati: Monica Niculescu si Su-Wei Hsieh au pierdut finala de dublu a competitiei americane - HotNews.ro

Halep - Sabalenka. Simona joacă pentru calificarea în finală, la Cincinnati  - Stirileprotv.ro
Halep - Sabalenka. Simona joacă pentru calificarea în finală, la Cincinnati - Stirileprotv.ro

VIDEO WTA Cincinnati: Kiki Bertens, în finală după ce a învins-o pe Petra  Kvitova - HotNews.ro
VIDEO WTA Cincinnati: Kiki Bertens, în finală după ce a învins-o pe Petra Kvitova - HotNews.ro

Kiki was tricky. Halep a pierdut finala de la Cincinnati, după ce a avut  controlul și minge de meci. Bertens a revenit senzațional
Kiki was tricky. Halep a pierdut finala de la Cincinnati, după ce a avut controlul și minge de meci. Bertens a revenit senzațional

VIDEO WTA Cincinnati, finala: Simona Halep vs Garbine Muguruza 1-6, 0-6/  Locul unu mondial - Vis interzis - HotNews.ro
VIDEO WTA Cincinnati, finala: Simona Halep vs Garbine Muguruza 1-6, 0-6/ Locul unu mondial - Vis interzis - HotNews.ro

Simona Halep - Wikipedia

HALEP-BERTENS, LIVE finala Cincinnati Open 2018 | Digi24

SIMONA HALEP H2H MADISON KEYS: Romanca are scor ZDROBITOR la intalnirile  directe! Primele surprize la Cincinnati: Sharapova si Serena Williams, OUT  | Sport.ro
SIMONA HALEP H2H MADISON KEYS: Romanca are scor ZDROBITOR la intalnirile directe! Primele surprize la Cincinnati: Sharapova si Serena Williams, OUT | Sport.ro

Simona Halep - Veronika Kudermetova, în turul 2 la WTA Cincinnati. Ora de  start a meciului - Fanatik.ro
Simona Halep - Veronika Kudermetova, în turul 2 la WTA Cincinnati. Ora de start a meciului - Fanatik.ro

Simona Halep, după finala de la Cincinnati: "Îmi cer scuze pentru acest  meci"
Simona Halep, după finala de la Cincinnati: "Îmi cer scuze pentru acest meci"

WTA CINCINNATI. Caroline Garcia o învinge în două seturi pe Kvitova și face  un salt de 18 poziții în clasament
WTA CINCINNATI. Caroline Garcia o învinge în două seturi pe Kvitova și face un salt de 18 poziții în clasament