Home

Melodios fără fir sol meciuri baschet bt arena picioare Deosebi Ordonat

Sold-out în 30 de minute la meciul decisiv dintre U-BT Cluj-Napoca și  Ludwigsburg!
Sold-out în 30 de minute la meciul decisiv dintre U-BT Cluj-Napoca și Ludwigsburg!

BTarena Cluj-Napoca - Home | Facebook

BT Arena va organiza prima etapă din Liga Națională de Baschet

FOTO. U-BT Cluj - CSO Voluntari, 1-1 la general, în finala Ligii Naţionale  de baschet masculin. Campioana, învinsă pe teren propriu - Ştiri de Cluj
FOTO. U-BT Cluj - CSO Voluntari, 1-1 la general, în finala Ligii Naţionale de baschet masculin. Campioana, învinsă pe teren propriu - Ştiri de Cluj

U BT scoate la vânzare locuri la etajul 3, pentru meciul cu MHP Riesen  Ludwigsburg, din sferturile Champions League | www.actualdecluj.ro
U BT scoate la vânzare locuri la etajul 3, pentru meciul cu MHP Riesen Ludwigsburg, din sferturile Champions League | www.actualdecluj.ro

Ziua de Cluj | RECORD de spectatori în România la un meci de baschet. U-BT  a scris istorie la Polivalentă
Ziua de Cluj | RECORD de spectatori în România la un meci de baschet. U-BT a scris istorie la Polivalentă

BTarena - Sala polivalenta | Evenimente Cluj-Napoca

U-BT Cluj-Napoca învinge la scor Olimpia Ljubljana, la meciul de revenire  în fața fanilor
U-BT Cluj-Napoca învinge la scor Olimpia Ljubljana, la meciul de revenire în fața fanilor

Campionatul european de baschet: masculin se va disputa în anul 2022

BT Arena din Cluj-Napoca va trece la un parchet modular, similar cu cel din  NBA - Baschet.ro | Totul despre Baschet
BT Arena din Cluj-Napoca va trece la un parchet modular, similar cu cel din NBA - Baschet.ro | Totul despre Baschet

U BT Cluj cere MTS şi CNSU organizarea unui meci... | News.ro

Cum să pierzi după ce ai condus tot meciul: campioana U-BT Cluj a încheiat  anul în EuroCup | Sport.ro
Cum să pierzi după ce ai condus tot meciul: campioana U-BT Cluj a încheiat anul în EuroCup | Sport.ro

Titlul de baschet masculin e la Cluj. Emoțiile color ale unui trofeu în alb  negru - EBS Radio
Titlul de baschet masculin e la Cluj. Emoțiile color ale unui trofeu în alb negru - EBS Radio

Demonstrație de baschet oferită de U-BT Cluj în primul meci al semifinalei  cu Piteștiul. Meciul doi are loc luni, în BT Arena -
Demonstrație de baschet oferită de U-BT Cluj în primul meci al semifinalei cu Piteștiul. Meciul doi are loc luni, în BT Arena -

All Star Game şi F4 al Cupei României la baschet... | News.ro

Bilete la U-Banca Transilvania vs. CSM Oradea în FINALA Ligii Naționale de  Baschet
Bilete la U-Banca Transilvania vs. CSM Oradea în FINALA Ligii Naționale de Baschet

Victorie uriașă pentru U BT Cluj la baschet masculin în Europa. Imagini  senzaționale cu fanii clujeni
Victorie uriașă pentru U BT Cluj la baschet masculin în Europa. Imagini senzaționale cu fanii clujeni

U BT CLUJ-NAPOCA a facut instructie cu campioana Sloveniei la basket in BT  ARENA. VIDEO - E fain la Cluj!
U BT CLUJ-NAPOCA a facut instructie cu campioana Sloveniei la basket in BT ARENA. VIDEO - E fain la Cluj!