Home

lac adunare Capricios meci de tenis simona halep Neesențial element șoarece

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT

Simona Halep i-a lăsat mască pe apropiați după anunțul că se mărită! A  apărut la volanul unei noi limuzine | EXCLUSIV
Simona Halep i-a lăsat mască pe apropiați după anunțul că se mărită! A apărut la volanul unei noi limuzine | EXCLUSIV

a lua legatura rulou priza meciuri tenis azi halep - jeonjufoodjourney.com

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la  Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei -  Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei - Eurosport

Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare  în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro
Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro

LIVE Simona Halep - Iga Swiatek, în semifinale la Indian Wells

Tenis: Simona Halep consideră că a făcut un ''meci bun'' contra Soranei  Cîrstea la Indian Wells | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep consideră că a făcut un ''meci bun'' contra Soranei Cîrstea la Indian Wells | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci  la Miami Open
Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci la Miami Open

Simona Halep va disputa primul meci din 2021... | News.ro

Video | Simona Halep, primul meci, prima lovitură de generic, la Melbourne  Summer Set. Cum a încântat asistența
Video | Simona Halep, primul meci, prima lovitură de generic, la Melbourne Summer Set. Cum a încântat asistența

TENIS - Simona Halep a abandonat meciul din turul doi al turneului de la 's-Hertoghenbosch  — eMaramures
TENIS - Simona Halep a abandonat meciul din turul doi al turneului de la 's-Hertoghenbosch — eMaramures

Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open,  după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport
Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open, după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport

Simona Halep a revenit pe terenul de tenis la aproape 6 luni distanţă de la  ultimul
Simona Halep a revenit pe terenul de tenis la aproape 6 luni distanţă de la ultimul

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Tenis: Simona Halep a declarat că a suferit un atac de panică în meciul cu  Zheng, de la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a declarat că a suferit un atac de panică în meciul cu Zheng, de la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

A fost anunţat primul meci al Simonei Halep în 2021

Simona Halep debutează azi la US Open. Ora partidei și cine transmite meciul

Simona Halep așteaptă meciul de gală cu Iga Swiatek, din semifinalele de la  Indian Wells. ”Joacă cel mai bun tenis al vieții ei” - Antena Sport
Simona Halep așteaptă meciul de gală cu Iga Swiatek, din semifinalele de la Indian Wells. ”Joacă cel mai bun tenis al vieții ei” - Antena Sport

Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021:  "Pot!" - Eurosport
Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021: "Pot!" - Eurosport

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal  făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro