Home

agitaţie Materialism Descompune echipa de baschet a scoli militare campu lung siluetă a văzut Meci

Echipa de baschet s-a calificat la etapa județeană a Olimpiadei Naționale a  Sportului Școlar – Colegiul Naţional Militar "Dimitrie Cantemir" Breaza
Echipa de baschet s-a calificat la etapa județeană a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar – Colegiul Naţional Militar "Dimitrie Cantemir" Breaza

Suntem campioni! 🏆 Locul I a fost ocupat anul acesta de Colegiul Național  Militar „Ștefan cel Mare” care a înregistrat cea de-a XXV-a victorie din  cele 47 de ediții ale Competițiilor aplicativ-militare
Suntem campioni! 🏆 Locul I a fost ocupat anul acesta de Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare” care a înregistrat cea de-a XXV-a victorie din cele 47 de ediții ale Competițiilor aplicativ-militare

Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" AGENDA COLEGIULUI

Ministerul Apărării Naţionale recrutează tineri, băieți și fete, în vederea  şcolarizării în instituţiile militare de învățământ – Special Arad ·  ultimele știri din Arad
Ministerul Apărării Naţionale recrutează tineri, băieți și fete, în vederea şcolarizării în instituţiile militare de învățământ – Special Arad · ultimele știri din Arad

Elevii militari din Câmpulung Moldovenesc, pe podium la Concursul  Memorialul „Dorin Melinte” de la Bacău. Echipa de baschet a colegiului s-a  calificat la zonala Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar
Elevii militari din Câmpulung Moldovenesc, pe podium la Concursul Memorialul „Dorin Melinte” de la Bacău. Echipa de baschet a colegiului s-a calificat la zonala Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar

Sighet Online - stiri si informatii din Sighetu Marmatiei

Începând de azi, CN Ion Luca Caragiale Ploiești participă la faza națională  a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar – Licee ! – PH Basketball
Începând de azi, CN Ion Luca Caragiale Ploiești participă la faza națională a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar – Licee ! – PH Basketball

Au început înscrierile la şcolile militare pentru anul 2020-2021: La  Colegiul Naţional Militar Alba Iulia, 120 de locuri
Au început înscrierile la şcolile militare pentru anul 2020-2021: La Colegiul Naţional Militar Alba Iulia, 120 de locuri

Arhiva evenimente

Trei elevi de la Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”, admiși la  trei dintre cele mai prestigioase academii militare din SUA - SuceavaLIVE
Trei elevi de la Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare”, admiși la trei dintre cele mai prestigioase academii militare din SUA - SuceavaLIVE

Locul III la baschet Echipa de baschet a Colegiului Național Militar  „Ștefan cel Mare” a obținut locul al III-lea la turneul internațional  organizat de Clubului Unirea Iași. Această competiție a fost prilejuită
Locul III la baschet Echipa de baschet a Colegiului Național Militar „Ștefan cel Mare” a obținut locul al III-lea la turneul internațional organizat de Clubului Unirea Iași. Această competiție a fost prilejuită

Oferta educaţională a şcolilor militare din România pentru anul  şcolar/universitar 2019-2020! - Stiri din Mures, Stiri Targu mures -  Liderul presei muresene
Oferta educaţională a şcolilor militare din România pentru anul şcolar/universitar 2019-2020! - Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene

Echipa de baschet a Colegiului National ''Dragos Voda'' a obtinut locul VI  la faza finala a Olimpiadei Nationale a Sportului Scolar
Echipa de baschet a Colegiului National ''Dragos Voda'' a obtinut locul VI la faza finala a Olimpiadei Nationale a Sportului Scolar

Locul I și calificare la județ pentru echipa de baschet – Colegiul Naţional  Militar "Dimitrie Cantemir" Breaza
Locul I și calificare la județ pentru echipa de baschet – Colegiul Naţional Militar "Dimitrie Cantemir" Breaza

CPATAA
CPATAA

Locul IV la națională Echipa de baschet a Colegiului Național Militar  „Ștefan cel Mare” a obținut locul IV la etapa pe țară a Olimpiadei  Naționale a Sportului Școlar. Echipa este antrenată de
Locul IV la națională Echipa de baschet a Colegiului Național Militar „Ștefan cel Mare” a obținut locul IV la etapa pe țară a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar. Echipa este antrenată de

Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare" Câmpulung Moldovenesc - ECHIPA  DE BASCHET - LOCUL I Echipa de baschet a colegiului, antrenata de domnul  colonel Vasile Blanariu, s-a situat pe locul I la
Colegiul Național Militar „Ștefan cel Mare" Câmpulung Moldovenesc - ECHIPA DE BASCHET - LOCUL I Echipa de baschet a colegiului, antrenata de domnul colonel Vasile Blanariu, s-a situat pe locul I la