Home

Pe jos comunicare arendă baschet cluj napoca incidente 2017 membrelor Strica Gheară

FINALA 2017. U-Banca Transilvania Cluj-Napoca este noua campioană națională  a României - Baschet.ro | Totul despre Baschet
FINALA 2017. U-Banca Transilvania Cluj-Napoca este noua campioană națională a României - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Baschet masculim: O nouă înfrângere pentru U-BT Cluj-Napoca în EuroCup |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculim: O nouă înfrângere pentru U-BT Cluj-Napoca în EuroCup | AGERPRES • Actualizează lumea.

U-BT Cluj-Napoca a învins acasă Cedevita Olimpija Ljubljana. Meci din  EuroCup - Cluj24.ro
U-BT Cluj-Napoca a învins acasă Cedevita Olimpija Ljubljana. Meci din EuroCup - Cluj24.ro

U-BT Cluj a învins formația Overseas Basketball, scor 95-81. Toni Rotaru  s-a remarcat în acest meci
U-BT Cluj a învins formația Overseas Basketball, scor 95-81. Toni Rotaru s-a remarcat în acest meci

Meciul de baschet dintre U-BT Cluj-Napoca și MHP Riesen Ludwigsburg de  marți este SOLD OUT - Cluj24.ro
Meciul de baschet dintre U-BT Cluj-Napoca și MHP Riesen Ludwigsburg de marți este SOLD OUT - Cluj24.ro

Baschet masculin: U-BT Cluj şi CSO Voluntari s-au calificat în semifinalele  Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-BT Cluj şi CSO Voluntari s-au calificat în semifinalele Ligii Naţionale | AGERPRES • Actualizează lumea.

Victorie dramatică pentru campioana U-BT Cluj cu Rapid. Duel între  singurele neînvinse. Clujenii sunt lideri la baschet masculin - Cluj24.ro
Victorie dramatică pentru campioana U-BT Cluj cu Rapid. Duel între singurele neînvinse. Clujenii sunt lideri la baschet masculin - Cluj24.ro

FOTO. U-BT Cluj - CSO Voluntari, 1-1 la general, în finala Ligii Naţionale  de baschet masculin. Campioana, învinsă pe teren propriu - Ştiri de Cluj
FOTO. U-BT Cluj - CSO Voluntari, 1-1 la general, în finala Ligii Naţionale de baschet masculin. Campioana, învinsă pe teren propriu - Ştiri de Cluj

U-BT Cluj-Napoca - Ludwigsburg, în sferturile de finală din Champions  League la baschet masculin, live
U-BT Cluj-Napoca - Ludwigsburg, în sferturile de finală din Champions League la baschet masculin, live

U BT Cluj și-a aflat adversara din sferturile Basketball Champions League.  Campioana României la baschet masculin va întâlni o formație germană -  Ştiri de Cluj
U BT Cluj și-a aflat adversara din sferturile Basketball Champions League. Campioana României la baschet masculin va întâlni o formație germană - Ştiri de Cluj

Începe Campionatul European de Baschet (FIBA)! Competiția se va desfășura  la Cluj, în Sala Polivalentă! - Dej24.ro
Începe Campionatul European de Baschet (FIBA)! Competiția se va desfășura la Cluj, în Sala Polivalentă! - Dej24.ro

O tribună s-a prăbușit în Egipt la un meci de baschet! Sunt cel puțin 27 de  persoane rănite - Eurosport
O tribună s-a prăbușit în Egipt la un meci de baschet! Sunt cel puțin 27 de persoane rănite - Eurosport

Ziua de Cluj | U-BT Cluj-Napoca joacă azi împotriva uneia dintre favoritele  la câștigarea EuroCup
Ziua de Cluj | U-BT Cluj-Napoca joacă azi împotriva uneia dintre favoritele la câștigarea EuroCup

U-BT Cluj Napoca - BK Pardubice, scor 84-67, în grupele FIBA Europe Cup

S-au tras la SORȚI sferturile Ligii Campionilor la baschet masculin. Vezi  cu cine a căzut U-BT Cluj-Napoca - Cluj24.ro
S-au tras la SORȚI sferturile Ligii Campionilor la baschet masculin. Vezi cu cine a căzut U-BT Cluj-Napoca - Cluj24.ro

U BT Vluj-Napoca conduce în clasamentul din Liga Națională

VIDEO Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca s-a calificat în premieră în  sferturile Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca s-a calificat în premieră în sferturile Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Nandor Kuti și-a prelungit înțelegerea cu U-BT Cluj-Napoca - Baschet.ro |  Totul despre Baschet
Nandor Kuti și-a prelungit înțelegerea cu U-BT Cluj-Napoca - Baschet.ro | Totul despre Baschet

U-BT a câștigat la scor primul joc al finalei Ligii, dar prima parte a  meciului a fost slabă - FOTO - Ştiri de Cluj
U-BT a câștigat la scor primul joc al finalei Ligii, dar prima parte a meciului a fost slabă - FOTO - Ştiri de Cluj

Baschet feminin: ”U” Cluj a pierdut în fața Măgurii Cisnădie | Realitatea  de Cluj
Baschet feminin: ”U” Cluj a pierdut în fața Măgurii Cisnădie | Realitatea de Cluj