Home

garaj Complex Selecție comună cine a câștigat la bărbați turneul de la roma Ţese mătase Vulgaritate

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

Aceleași eforturi, răsplată dublă pentru bărbați: Nadal a făcut de două ori  mai mulți bani decât Swiatek la Roma, reușind aceeași performanță | Sport.ro
Aceleași eforturi, răsplată dublă pentru bărbați: Nadal a făcut de două ori mai mulți bani decât Swiatek la Roma, reușind aceeași performanță | Sport.ro

S-au stabilit finalele turneului de la Roma atât la feminin, cât și la  masculin!
S-au stabilit finalele turneului de la Roma atât la feminin, cât și la masculin!

Turneul de tenis de la Roma - Wikipedia

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Scădere incredibilă
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Scădere incredibilă

Djokovic s-a calificat în finală la Roma și a ajuns la 1.000 de victorii în  carieră » Nole, motivat de performanțele lui Nadal și Federer
Djokovic s-a calificat în finală la Roma și a ajuns la 1.000 de victorii în carieră » Nole, motivat de performanțele lui Nadal și Federer

Iga Swiatek este de neoprit! A câştigat turneul de la Roma, al cincilea  trofeu consecutiv | adevarul.ro
Iga Swiatek este de neoprit! A câştigat turneul de la Roma, al cincilea trofeu consecutiv | adevarul.ro

Iga a câștigat la Roma cel de-al cincilea titlu consecutiv

Finala turneului de la Roma: Rafael Nadal a câştigat pentru a 10-a oară  turneul. Cum a reuşit să-l învingă pe Novak Djokovic
Finala turneului de la Roma: Rafael Nadal a câştigat pentru a 10-a oară turneul. Cum a reuşit să-l învingă pe Novak Djokovic

S-a tras la sorți și tabloul masculin la Roma. Nadal și Djokovic sunt pe  aceeași jumătate - Eurosport
S-a tras la sorți și tabloul masculin la Roma. Nadal și Djokovic sunt pe aceeași jumătate - Eurosport

Novak Djokovic, invincibil la Roma. Sârbul a câștigat pentru a șasea oară  turneul italian
Novak Djokovic, invincibil la Roma. Sârbul a câștigat pentru a șasea oară turneul italian

Un nou succes pentru Djokovic! Sârbul a câștigat turneul Masters 1000 de la  Roma
Un nou succes pentru Djokovic! Sârbul a câștigat turneul Masters 1000 de la Roma

Câți bani poate câștiga Simona Halep la WTA Roma

Live Blog ATP/WTA Roma 2021. Rafael Nadal a câștigat super finala cu  Djokovic! Swiatek, învingătoare la feminin Live Blog Openul Italiei 2021 la  tenis. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Simona Halep
Live Blog ATP/WTA Roma 2021. Rafael Nadal a câștigat super finala cu Djokovic! Swiatek, învingătoare la feminin Live Blog Openul Italiei 2021 la tenis. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Simona Halep