Home

salut oglindă Jack jumping castigatoarea turneul de tenis din germania întro vacanță al lor frumoasa

Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă  oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru
Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru

Surpriză de proporții la Turneul Campioanelor de tenis feminin.  Câștigătoarea s-a impus fără probleme - Playsport
Surpriză de proporții la Turneul Campioanelor de tenis feminin. Câștigătoarea s-a impus fără probleme - Playsport

De ce turneul de la Stuttgart este o mare provocare pentru Simona Halep

Jessica Pegula s-a calificat în finala turneului de la Guadalajara - Stiri  pe surse - Cele mai noi stiri
Jessica Pegula s-a calificat în finala turneului de la Guadalajara - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, a 34-a săptămână ca lider al clasamentului WTA

Video | Țiriac Foundation Trophy | Irina Begu - Kateryna Baindl 6-1, 6-1.  Românca s-a calificat în semifinalele turneului de la București
Video | Țiriac Foundation Trophy | Irina Begu - Kateryna Baindl 6-1, 6-1. Românca s-a calificat în semifinalele turneului de la București

Ana Bogdan, în optimi la Budapesta. O poate întâlni pe principala favorită  a turneului din Ungaria
Ana Bogdan, în optimi la Budapesta. O poate întâlni pe principala favorită a turneului din Ungaria

Tenis: Daria Kasatkina, învinsă în primul tur la Moscova (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Daria Kasatkina, învinsă în primul tur la Moscova (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Germania, o forță a tenisului mondial – Tenis, tenis, tenis

Novak Djokovic este aproape de o altă performanță uriașă în tenisul mondial  - Eurosport
Novak Djokovic este aproape de o altă performanță uriașă în tenisul mondial - Eurosport

Patricia Maria Tig a trecut in optimile de finala ale turneului de la  Hiroshima
Patricia Maria Tig a trecut in optimile de finala ale turneului de la Hiroshima

Turneul WTA de la Cluj-Napoca, cucerit de o rusoaică venită din calificări!

Tenis: Amanda Anisimova a castigat turneul WTA de la Bogota - ZiarMM

Alexander Zverev - Wikipedia

Simona Halep a câștigat turneul de la Doha, cel mai important din carieră,  și va urca pe locul 9 WTA | Digi24
Simona Halep a câștigat turneul de la Doha, cel mai important din carieră, și va urca pe locul 9 WTA | Digi24

Jucători de top din tenisul mondial revin la Iași, în iulie 2023, la  turneele Iași Open - Revista 100% Sport - Din pasiune pentru sport
Jucători de top din tenisul mondial revin la Iași, în iulie 2023, la turneele Iași Open - Revista 100% Sport - Din pasiune pentru sport

Caroline Garcia, câștigătoarea Turneului Campioanelor: semifinalista US  Open a învins-o pe Aryna Sabalenka, în finală | Sport.ro
Caroline Garcia, câștigătoarea Turneului Campioanelor: semifinalista US Open a învins-o pe Aryna Sabalenka, în finală | Sport.ro

Tenis: Garbine Muguruza, calificată în sferturile de finală la turneul Pan  Pacific Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Garbine Muguruza, calificată în sferturile de finală la turneul Pan Pacific Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Prima ediţie a Winners Open, câştigată de Andrea Petkovic. Încă un turneul  WTA va avea loc în acest an la Cluj. "Am un anunţ extraordinar!" - Antena  Sport
Prima ediţie a Winners Open, câştigată de Andrea Petkovic. Încă un turneul WTA va avea loc în acest an la Cluj. "Am un anunţ extraordinar!" - Antena Sport

Simona Halep, victorie curioasă în sferturile de finală, la Birmingham:  câți bani a câștigat și împotriva cui va juca în semifinale | Sport.ro
Simona Halep, victorie curioasă în sferturile de finală, la Birmingham: câți bani a câștigat și împotriva cui va juca în semifinale | Sport.ro

WTA Stuttgart: Laura Siegemund vs Simona Halep 6-4, 7-5/ Complexul Laura -  Halep, eliminata in semifinale - HotNews.ro
WTA Stuttgart: Laura Siegemund vs Simona Halep 6-4, 7-5/ Complexul Laura - Halep, eliminata in semifinale - HotNews.ro

Tenis: Bianca Andreescu, eliminată în optimi de finală la Berlin (WTA)