A face patul variabil calitate azi tenis simona halep castel organiza Floare de oraș

Veste șocantă din tenis: Simona Halep a fost testată pozitiv la Covid-19

Simona Halep i-a lăsat mască pe apropiați după anunțul că se mărită! A  apărut la volanul unei noi limuzine | EXCLUSIV
Simona Halep i-a lăsat mască pe apropiați după anunțul că se mărită! A apărut la volanul unei noi limuzine | EXCLUSIV

Simona Halep joacă azi de la 15.30 meciul din sferturile de finală cu  Anisimova | adevarul.ro
Simona Halep joacă azi de la 15.30 meciul din sferturile de finală cu Anisimova | adevarul.ro

LIVE TEXT. Simona Halep – Elise Mertens, AZI, în optimi la Roland Garros |  Digi24
LIVE TEXT. Simona Halep – Elise Mertens, AZI, în optimi la Roland Garros | Digi24

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep, lovitura anului în tenis?! Ce a anunțat WTA chiar azi -  Playtech Știri
Simona Halep, lovitura anului în tenis?! Ce a anunțat WTA chiar azi - Playtech Știri

Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup |  Digi24
Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup | Digi24

Simona Halep: „Azi începe cel mai greu meci din viața mea!“

Simona Halep, prima reacție după victoria din primul tur: „Am fost  emoționată, nesigură că pot juca un tenis bun azi.” | Sport.ro
Simona Halep, prima reacție după victoria din primul tur: „Am fost emoționată, nesigură că pot juca un tenis bun azi.” | Sport.ro

Ce a făcut Simona Halep imediat după victoria de azi. Nici nu a avut timp  să se bucure - Playtech Știri
Ce a făcut Simona Halep imediat după victoria de azi. Nici nu a avut timp să se bucure - Playtech Știri

UPDATE - Simona Halep, a şasea oară în optimi... | News.ro

Simona Halep Madrid | Cât a primit românca pentru calificarea în semifinale

Simona Halep ajunge azi la Bucureşti | România | România Actualitați

Eliminarea de la US Open nu e ceva nou pentru Simona Halep: "M-am obișnuit.  Sunt dezamăgită, azi a fost diferit". Reacția româncei după o înfrângere  prematură
Eliminarea de la US Open nu e ceva nou pentru Simona Halep: "M-am obișnuit. Sunt dezamăgită, azi a fost diferit". Reacția româncei după o înfrângere prematură

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT

Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată  tabloul principal al turneului
Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată tabloul principal al turneului

TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a  carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures
TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures

Simona Halep joacă azi la Bad Homburg: adversara ei are patru Grand Slamuri  în palmares
Simona Halep joacă azi la Bad Homburg: adversara ei are patru Grand Slamuri în palmares

Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită  prezența - HotNews.ro
Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită prezența - HotNews.ro

Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Moscova! Misiune  facilă la debutul în Rusia - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Moscova! Misiune facilă la debutul în Rusia - Eurosport

Simona Halep va ieşi din top 10 WTA după 7 ani și jumătate

Simona Halep şi-a aflat adversara din turul 2 de la Roland Garros. Evoluţie  entuziasmantă pentru aceasta - Eurosport
Simona Halep şi-a aflat adversara din turul 2 de la Roland Garros. Evoluţie entuziasmantă pentru aceasta - Eurosport

VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon  2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon 2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Tenis / Simona Halep joacă azi la dublu, la turneul de la Roma | Cuget Liber

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot  vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport
Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport