Home

A trecut explozie Calomnie turneul de tenis de la roma 2019 rezultate Pantaloni Îngrozi Decent

Simona Halep la Roland Garros // Simona Halep explică rezultatele bune de  la Roland Garros: „Mi se potrivește”
Simona Halep la Roland Garros // Simona Halep explică rezultatele bune de la Roland Garros: „Mi se potrivește”

SIMONA HALEP - KAROLINA PLISKOVA, rezultat final la Roma. SIMONA, NOUA  CAMPIOANĂ LA ROMA | DCNews
SIMONA HALEP - KAROLINA PLISKOVA, rezultat final la Roma. SIMONA, NOUA CAMPIOANĂ LA ROMA | DCNews

Alexander Zverev, victorie în primul meci după accidentarea suferită la  Roland Garros! Succes cu Thiem în Arabia Saudită - Eurosport
Alexander Zverev, victorie în primul meci după accidentarea suferită la Roland Garros! Succes cu Thiem în Arabia Saudită - Eurosport

Stefanos Tsitsipas, în finala de la ATP Roma după ce l-a învins pe  Alexander Zverev - HotNews.ro
Stefanos Tsitsipas, în finala de la ATP Roma după ce l-a învins pe Alexander Zverev - HotNews.ro

Exclusiv | ”Este și un lucru bun!”. Avantajul Simonei Halep după eșecul  surprinzător de la Roma. ”Aveam nevoie de asta”
Exclusiv | ”Este și un lucru bun!”. Avantajul Simonei Halep după eșecul surprinzător de la Roma. ”Aveam nevoie de asta”

Simona Halep și-a aflat potențiala adversară din optimi, la Roma! Românca a  defilat la ultimul duel direct - Eurosport
Simona Halep și-a aflat potențiala adversară din optimi, la Roma! Românca a defilat la ultimul duel direct - Eurosport

WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul  sferturilor - HotNews.ro
WTA Roma: A doua favorită, eliminată de la Foro Italico - Programul sferturilor - HotNews.ro

Turneul de tenis de la Roma - Wikipedia

VIDEO WTA Roma: Victoria Azarenka, meci perfect împotriva Sofiei Kenin ( Rezultatele zilei) - HotNews.ro

VIDEO Iga Swiatek, campioană la WTA Roma - Lidera mondială, serie  impresionantă de 28 de victorii consecutive - HotNews.ro
VIDEO Iga Swiatek, campioană la WTA Roma - Lidera mondială, serie impresionantă de 28 de victorii consecutive - HotNews.ro

Simona Halep - Naomi Osaka, în turul doi la turneul de la Roma

Semifinale la Roland Garros 2019 - rezultate. Cine joacă în finală | Digi24

Turneul de tenis de la Roma, în exclusivitate la Digi Sport 2, până pe 19  mai 2019 | Digi24
Turneul de tenis de la Roma, în exclusivitate la Digi Sport 2, până pe 19 mai 2019 | Digi24

Simona Halep a ratat întâlnirea cu istoria, în 2022: indiciul ignorat care  temperează așteptările, înainte de Roland Garros | Sport.ro
Simona Halep a ratat întâlnirea cu istoria, în 2022: indiciul ignorat care temperează așteptările, înainte de Roland Garros | Sport.ro

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Novak Djokovic s-a calificat în sferturile de la Roma, după ce a trecut în  două seturi de Wawrinka - Eurosport
Novak Djokovic s-a calificat în sferturile de la Roma, după ce a trecut în două seturi de Wawrinka - Eurosport

Simona Halep e principala favorită a turneului de la Roma care va începe pe  14 septembrie! Ce jucătoare din Top 20 WTA lipsesc de la Foro Italico
Simona Halep e principala favorită a turneului de la Roma care va începe pe 14 septembrie! Ce jucătoare din Top 20 WTA lipsesc de la Foro Italico

Turneul suspinelor. Petra Kvitova a ieșit și ea din competiție la Roma |  Digi24
Turneul suspinelor. Petra Kvitova a ieșit și ea din competiție la Roma | Digi24

Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala de la WTA Roma! Tunisianca a  învins-o pe Daria Kasatkina după un set decisiv dramatic
Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala de la WTA Roma! Tunisianca a învins-o pe Daria Kasatkina după un set decisiv dramatic

Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video  | DCNews
Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video | DCNews

L'Equipe a așteptat cu sufletul la gură duelul Halep - Cornet, mai ales că  Alize era singura franțuzoaică din turneu - Eurosport
L'Equipe a așteptat cu sufletul la gură duelul Halep - Cornet, mai ales că Alize era singura franțuzoaică din turneu - Eurosport

Tenis: Rafael Nadal, victorie categorică în meciul de debut la turneul de  la Roma (ATP)
Tenis: Rafael Nadal, victorie categorică în meciul de debut la turneul de la Roma (ATP)

Simona Halep a câştigat turneul WTA de la Roma | Digi24

SIMONA HALEP ROMA 2019 | Traseu dificil pentru Halep si la Roma! Serena  Williams, Osaka sau Kvitova, printre posibilele adversare. Cate puncte  trebuie sa apere | Sport.ro
SIMONA HALEP ROMA 2019 | Traseu dificil pentru Halep si la Roma! Serena Williams, Osaka sau Kvitova, printre posibilele adversare. Cate puncte trebuie sa apere | Sport.ro